O nás

Agentura Kleofáš a Klotilda vznikla spojením faktorů, kterými sdružuje práci se zvířaty, vzdělávání o přírodě a artistické dovednosti. Fungujeme pod firmou Vystrčil s.r.o., která je výrobcem cirkusových potřeb (značka ProSHOWto), spolupracujeme s neziskovou organizací Zookoutek z.s. a externě i s lektory a artisty Cirkusu LeGrando. Možností, které se nám propojením těchto světů otevírají, je nespočet. Je pro nás však důležité vyjít vstříc potřebám nejen zákazníků, ale především zvířat a artistů

Spolupráce

Klademe důraz na ochranu zvířat a životního prostředí.  Je pro nás důležité, aby zvířata na akcích byla v dobrém rozpoložení. Nejsme fanoušci atrakcí na úkor důstojnosti života zvířat a bereme v potaz jejich vlastní náladovost. Proto si vyhrazujeme právo odmítnout zakázky na základě úvahy chovatelky.

O Kleofášovi a Klotildě

Příběh těchto dvou aktérů naší agentury sahá do minulého tisíciletí. Kleofáš a Klotilda byly strašilky v akváriu zakladatelky agentury. Jakožto netradiční domácí mazlíček vzbudily v majitelce neutuchající lásku k přírodě a zvířatům, která ji dovedla až k dnešnímu zaměstnání a zájmu o chovatelství.

Vybrali jsme si právě Kleofáše a Klotildu jako symbol odlišnosti a spojení s přírodou, ke které v naší práci přistupujeme s respektem.


Fotogalerie